Lana Del Rey’den Yepyeni Bir Single

Tarzıyla ve sesiyle herkesi büyüleyen Lana Del Rey yaz sezonunu boş geçirmiyor ve hayranlarının karşısına güzel bir single çalışması ile çıkıyor. Bu haber karşısında oldukça sevinen hayranları single ile buluşmak için adeta gün sayıyor.

Müzikte adeta bir fenomen haline gelmiş olan Lana Del Rey son albümü olan Ultraviolence’den yepyeni single çalışmasını 18 Ağustos 2014 tarihinde hayranları ile buluşturacağını yakın zamanda dile getirdi. Henüz yirmi sekiz yaşında olan genç şarkıcının başarısı tartışmasız ki yükselen bir grafik seyrederek ilerliyor. Öyle ki şarkıcının son albümünün satışı, lansman ve tanıtımlardan bu yana nerdeyse 1 milyona yaklaştı ve bu sayıyı da geçmek için sınırları zorlayacağı düşünülüyor.

Elbette bu rakamlar Lana Del Rey için ulaşılması zor rakamlar değil. Şarkıcı daha önceki albümlerinde de buna yakın başarılar elde etti. Geniş bir hayran kitlesine sahip olan Lana Del Rey müzikle ilgilendiği sürece, ona karşı duyulan ilgi ve sevgi gittikçe artacağa benziyor. Müzikte kendine özgü tarzıyla Nancy Sinatra olarak da tanınan Lana Del Rey müziğini Britney Spears, Elvis Presley ve Kurt Cobain karışımı olarak değerlendiriyor.